تبلیغات
موسسه علمی _فرهنگی رهپویان دانش - جلسه کارگروه طرح مشاوره انتخاب رشته کنکور 93 برگزار شد :
موسسه علمی _فرهنگی رهپویان دانش
خانه ی دانشجوی اردکان
 

جلسه کارگروه طرح مشاوره انتخاب رشته کنکور 93 ؛ شنبه 1 شهریور ماه در فرهنگسرای خاتمی برگزار شد . این جلسه با هدف بررسی نقاط قوت و ضعف طرح مشاوره انتخاب رشته کنکور 93 برگزار شد و اعضای کارگروه به تبادل نظر در این رابطه پرداختند .

 

در این جلسه طرح پیشنهادی چگونگی بهتر برگزار شدن طرح مشاوره جهت انتخاب رشته کنکور سال آینده و راه هایی که انجمن میتواند با استفاده از پتانسیل های خود در جهت کسب موفقیت بیشتر دانش آموزان پیش دانشگاهی در کنکور 94 ارائه شد و به بحث و تبادل نظر بین اعضا گذاشته شد .

لازم به ذکر است محمد جواد عابدی ؛ میهمان این جلسه بودند و تجربیات خود را جهت کاربرد انجمن در طرح مشاوره انتخاب رشته کنکور سال آینده بیان کردند .


                       

نوع مطلب :
برچسب ها :
 
درباره وبلاگ

دانشجو، "موذن جامعه" هست، "مبدا تحولات" هم هست، "قشر متفکر جامعه" هم هست، اصلا "تعیین کننده ی سرنوشت یک مملکت" هم هست، ولی به شرط آنکه بلد باشد "دانشجو" باشد. که این دوران بشود نقطه عطف زندگی اش.
سال 90 بود که ما دانشجوهای شهر، از رشته ها و دانشگاه های مختلف دور هم جمع شدیم تا تجربیات مان را که در گنجه ی هیچ معلم و مشاوری پیدا نمی شد به اشتراک بگذاریم و کاری کنیم تا دانشجوهای خوبی باشیم و دانشجوهای خوبی روانه ی دانشگاه کنیم، که به قول پیر فرزانه مان: «اگر دانشگاه اصلاح شد، مملکت اصلاح می شود.»

مدیر وبلاگ : خانه دانشجو  

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :