تبلیغات
موسسه علمی _فرهنگی رهپویان دانش - کتاب امکان
موسسه علمی _فرهنگی رهپویان دانش
خانه ی دانشجوی اردکان
 
چهارشنبه 26 شهریور 1393 :: نویسنده : خانه دانشجوی اردکان

"کتاب امکان " کتاب کوچکی است به قلم کسی که نویسنده نیست. ولی رتبه ی تک رقمی کنکور بوده و بعد هم برای تحصیلات رشته ی کامپیوتر دانشگاه شریف را انتخاب کرده است. شاید بنظر ما این افراد ما را خیلی هم به دانشگاه رفتن و بیشتر دانشگاه رفتن تشویق کنند اما در این کتاب نویسنده توضیح می دهد که تقریبا در دانشگاه هیچ چیزی به دانشجو یاد نمی دهند و او این مسیر را طی کرده و چیزی گیرش نیامده و بعد از 30 کاری می نویسد که بجای دانشگاه رفتن می توان انجام داد.

کتاب جالبی است و ارزش خواندن دارد. شاید ماها خیلی نتوانیم ایده های نویسنده را اجرا کنیم و بر فرض مثال دانشگاه را رها کنیم و کشاورز شویم ولی خلاقیت در این کتاب مشهود است. خلاقیت برای زندگی کردن. ما اگر خلاق باشیم حتما راه خود را پیدا خواهیم کرد. این کتاب فقط 30 مورد را می گوید و به خواننده این فرصت را می دهد که با ذهن بازتری برای زندگی اش فکر کند. نه اینکه همه چیز را از چارچوب تنگ دانشگاه ببیند.

 

 برای داشتن کتاب کافی است اینجا را کلیک کنید تا کتاب را به صورت رایگان و حلال:)) از سایت نویسنده دانلود کنید.

حتما آنجا را که کلیک کردید:) چند خطی که درمورد کتاب نوشته شده را بخوانید. خیــــــلی بهتر از من توضیح داده است

نوع مطلب :
برچسب ها :
 
درباره وبلاگ

دانشجو، "موذن جامعه" هست، "مبدا تحولات" هم هست، "قشر متفکر جامعه" هم هست، اصلا "تعیین کننده ی سرنوشت یک مملکت" هم هست، ولی به شرط آنکه بلد باشد "دانشجو" باشد. که این دوران بشود نقطه عطف زندگی اش.
سال 90 بود که ما دانشجوهای شهر، از رشته ها و دانشگاه های مختلف دور هم جمع شدیم تا تجربیات مان را که در گنجه ی هیچ معلم و مشاوری پیدا نمی شد به اشتراک بگذاریم و کاری کنیم تا دانشجوهای خوبی باشیم و دانشجوهای خوبی روانه ی دانشگاه کنیم، که به قول پیر فرزانه مان: «اگر دانشگاه اصلاح شد، مملکت اصلاح می شود.»

مدیر وبلاگ : خانه دانشجو  

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :