تبلیغات
موسسه علمی _فرهنگی رهپویان دانش - فرصت استثنایی
موسسه علمی _فرهنگی رهپویان دانش
خانه ی دانشجوی اردکان
 
یکشنبه 11 آبان 1393 :: نویسنده : خانه دانشجوی اردکان
دو ترم پیش بنده "آمار و احتمال مهندسی" داشتم. این درس معمولا جزء درسهای ساده ی دانشجویان فنی محسوب می شود، اما در دانشکده ی ما، این درس به صورت تخصصی برای دانشجویان برق و بسیاااااار سخت ارائه می شود. درحدی که کلا آمار پاس کردن با "دکتر تدین" خودش نشان افتخاری است برای خودش.

پارسال این موقع ها بنده خودم را برای میانترم آمار آماده می کردم از طرفی هم عاشورا بود و اصلا دلم نمی خواست که از عزاداری ام بزنم. تازه از کربلا برگشته بودم و توی وجودم بلبشویی به پا بود. ولی وقتی فکر کردم هیچ جای ابهامی برایم باقی نماند. و یادم می آید که یک پست روی ویچت انتشار دادم که «من کلا یک بار 19 سالم میشه و کلا تو 19 سالگی یک بار عاشورا میشه، من اگه تو عاشورای 19 سالگی آدم نشم، قراره 40 سالگی چه گلی به سر خودم بزنم؟؟ گور بابای درس...»
یادم هست که کلی هم مورد اقبال دوستان واقع شد و شاید جالب ترین کامنت، از دوست سنی ام بود که حرفم را تایید کرده بود.

پ.ن. بهترین کار برای عاشورای یک جوان و مخصوصا دانشجو مطالعه و به شعور حسینی رسیدن است. فرصت هارا دریابیم که مثل ابر در گذرند.

در این بلاگ می توانید لیستی از کتاب های امام حسینی را ببینید و برای مطالعه انتخاب کنید.

نوشته شده توسط سمانه طاقداری اردکانی
دانشجوی مهندسی برق دانشگاه یزد
از اعضای خانه ی دانشجو

نوع مطلب :
برچسب ها :
 
درباره وبلاگ

دانشجو، "موذن جامعه" هست، "مبدا تحولات" هم هست، "قشر متفکر جامعه" هم هست، اصلا "تعیین کننده ی سرنوشت یک مملکت" هم هست، ولی به شرط آنکه بلد باشد "دانشجو" باشد. که این دوران بشود نقطه عطف زندگی اش.
سال 90 بود که ما دانشجوهای شهر، از رشته ها و دانشگاه های مختلف دور هم جمع شدیم تا تجربیات مان را که در گنجه ی هیچ معلم و مشاوری پیدا نمی شد به اشتراک بگذاریم و کاری کنیم تا دانشجوهای خوبی باشیم و دانشجوهای خوبی روانه ی دانشگاه کنیم، که به قول پیر فرزانه مان: «اگر دانشگاه اصلاح شد، مملکت اصلاح می شود.»

مدیر وبلاگ : خانه دانشجو  

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :