تبلیغات
موسسه علمی _فرهنگی رهپویان دانش - چهارمین گرامیداشت روز دانشجو در شهرستان اردکان برگزار شد
موسسه علمی _فرهنگی رهپویان دانش
خانه ی دانشجوی اردکان
 
به گزارش روابط عمومی خانه دانشجوی اردکان؛عصر دیروز 20 آذرماه همچون روال چند سال گذشته گرامیداشت روز دانشجو در شهرستان اردکان به همت اعضای خانه دانشجو برگزار شد.
این مراسم با حضور چشمگیر دانشجویان اردکانی و غیر اردکانی در سالن هنر فرهنگسرای آیت الله خاتمی (ره) برگزار شد.
چهارمین گرامیداشت روز دانشجو با قرائت قرآن توسط قاری جوان شهرستان" آقای کریمی" و سرود ملی شروع شد.
در ادامه" خانم حکیم زاده" با اجرای زیبای خود مراسم را رسما شروع کردند.
در بخش دوم مراسم دبیر همایش اقای علیرضا نوروزی ضمن عرض خیر مقدم به دکتر علیرصا رئوف ،دکتر اقبالی ،اعضای محترم شورای شهر ،شهردار و دیگر مسئولین و حضار ، همه را به تماشای فیلم کوتاهی که توسط اعضای انجمن تهیه شده بود دعوت کردند.
در قسمت بعد سخنران مراسم" آقای دکتررئوف" (نماینده رسمی انجمن علمی هیپنوتیزم بالینی ایران در استان یزد) سخنانی در مورد کودک درون و هیپنوتیسم ارائه نمودند؛ایشان در ادامه با فراخواندن چند تن از حضار هیپنوتیسم را روی آنها اجرا کردند و حضار را شوکه و همگی را به وجد آوردند.
سپس کلیپی از عملکرد یکساله  انجمن پخش شد.
در بخش خانم میرجانی و آقایان عازمی و امامیپور از اطرف کلیه اعضای انجمن از زحمات چندین ساله آقایان شاکر و مهدیزاده و نوروزی تقدیر کردند و هدیه ای به رسم یادبود به اقای نوروزی تقدیم شد.
در آخر نوبت به مهمان ویژه ی مراسم جناب آقای" دکتر اقبالی احمد آبادی" (یکی از بهترین متخصص گوش و حلق و بینی و مدرس دانشگاه کرمان)رسید تا سخنانی برای حضار ارائه کنند.
ایشان دانشجویان را ترغیب به خواندن کتابهای مرجع کردند و تاکید نمودند که از خواندن کتابهای ترجمه شده جدا بپرهیزند.
ایشان در ادامه با اشاره به پارک ملی سیاه کوه و وقت 17 ساله خود برای این پارک ملی فرمودند:17 سال از عمر خود را در حفظ و نگه داری پارک ملی سیاه کوه گذاشتم تا شماها و فرزاندان و نوادگانتان بتوانند از آن استفاده کنند.
در پایان هدایایی به رسم یاد بود به دکتر رئوف و دکتر اقبالی از طرف انجمن خانه دانشجو تقدیم شد.













نوع مطلب :
برچسب ها :




 
درباره وبلاگ

دانشجو، "موذن جامعه" هست، "مبدا تحولات" هم هست، "قشر متفکر جامعه" هم هست، اصلا "تعیین کننده ی سرنوشت یک مملکت" هم هست، ولی به شرط آنکه بلد باشد "دانشجو" باشد. که این دوران بشود نقطه عطف زندگی اش.
سال 90 بود که ما دانشجوهای شهر، از رشته ها و دانشگاه های مختلف دور هم جمع شدیم تا تجربیات مان را که در گنجه ی هیچ معلم و مشاوری پیدا نمی شد به اشتراک بگذاریم و کاری کنیم تا دانشجوهای خوبی باشیم و دانشجوهای خوبی روانه ی دانشگاه کنیم، که به قول پیر فرزانه مان: «اگر دانشگاه اصلاح شد، مملکت اصلاح می شود.»

مدیر وبلاگ : خانه دانشجو  

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :