تبلیغات
موسسه علمی _فرهنگی رهپویان دانش - ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گرامی باد
موسسه علمی _فرهنگی رهپویان دانش
خانه ی دانشجوی اردکان
 
یادم نمی آید ولی برایم گفته اند كه دراولین لحظات قدم گذاشتن به این دنیا دستهای تو بود كه مرا امداد رساند .ولی ازآن به بعدش راخوب به خاطر دارم ،آن روزی را كه از شدت تب می سوختم صورت مهربان و لبخند زیبایت را به هنگام آماده كردن آمپول ،وقتی كه پدربزرگم بیمار شد و نیاز به سرم داشت باز تو بودی. هنوز یادم نرفته زمانی را كه با سعه ی صدر و محبت تام علائم حیاتی مادربزرگم را چك می كردی .چرا خیلی دور بروم سال گذشته را می گویم كه اگر نبودی و با برانكارد مادرم را به بیمارستان نمی رساندی ...
همه جا بودی و به چشم نیامدی. تو را می گویم و بر دستهایت بوسه ی تشكر می زنم .قدر زحمات طاقت فرسایت را در تمام پست ها و لباس ها می دانم، در اورژانس، اطاق عمل، بخش های مختلف و...چه تقارن زیباب است تقارن تولد پرستار كربلا حضرت زینب كبری و روز پرستار. روز پرستار بر جامعه ی خدوم پرستاران گرامی .
نوع مطلب :
برچسب ها :
 
درباره وبلاگ

دانشجو، "موذن جامعه" هست، "مبدا تحولات" هم هست، "قشر متفکر جامعه" هم هست، اصلا "تعیین کننده ی سرنوشت یک مملکت" هم هست، ولی به شرط آنکه بلد باشد "دانشجو" باشد. که این دوران بشود نقطه عطف زندگی اش.
سال 90 بود که ما دانشجوهای شهر، از رشته ها و دانشگاه های مختلف دور هم جمع شدیم تا تجربیات مان را که در گنجه ی هیچ معلم و مشاوری پیدا نمی شد به اشتراک بگذاریم و کاری کنیم تا دانشجوهای خوبی باشیم و دانشجوهای خوبی روانه ی دانشگاه کنیم، که به قول پیر فرزانه مان: «اگر دانشگاه اصلاح شد، مملکت اصلاح می شود.»

مدیر وبلاگ : خانه دانشجو  

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :