تبلیغات
موسسه علمی _فرهنگی رهپویان دانش - رتبه اول تیتر 9 به وحید صحرایی رسید
موسسه علمی _فرهنگی رهپویان دانش
خانه ی دانشجوی اردکان
 
رتبه نخست نهمین دوره جشنواره نشریات دانشجویی به یکی از اعضای خانه دانشجو رسید.

رتبه نخست نهمین دوره جشنواره نشریات دانشجویی به یکی از اعضای خانه دانشجو رسید.
نهمین دوره جشنوراه نشریات دانشجویی کشور با عنوان تیتر 9 از 11 تا 13 اسفند به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد.
در این دوره از جشنوراه که برای اولین بار به صورت جامع بین دانشگاه های وزارت علوم، وزارت بهداشت، مجموعه دانشگاه آزاد و پیام نور برگزار شد بیش از2300 نشریه دانشجویی در زمینه های مختلف به رقابت پرداختند.
در پایان این جشنواره جناب آقای وحید صحرایی اردکانی، دانشجوی دندانپزشکی کرمان موفق به کسب رتبه اول در زمینه نشریات ادبی شد. صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر نشریه "سماور نفتی" تندیس و لوح تقدیر خود را در مراسم اختتامیه از دست معاون وزیر علوم و بهداشت دریافت کرد.
این موفقیت بزرگ را به جناب آقای صحرایی تبریک می گوییم و امیدواریم شاهد درخشش بیش از پیش دانشجویان اردکانی در عرصه های مختلف علمی - فرهنگی باشیم

خانه دانشجو اردکان
نوع مطلب :
برچسب ها :
 
درباره وبلاگ

دانشجو، "موذن جامعه" هست، "مبدا تحولات" هم هست، "قشر متفکر جامعه" هم هست، اصلا "تعیین کننده ی سرنوشت یک مملکت" هم هست، ولی به شرط آنکه بلد باشد "دانشجو" باشد. که این دوران بشود نقطه عطف زندگی اش.
سال 90 بود که ما دانشجوهای شهر، از رشته ها و دانشگاه های مختلف دور هم جمع شدیم تا تجربیات مان را که در گنجه ی هیچ معلم و مشاوری پیدا نمی شد به اشتراک بگذاریم و کاری کنیم تا دانشجوهای خوبی باشیم و دانشجوهای خوبی روانه ی دانشگاه کنیم، که به قول پیر فرزانه مان: «اگر دانشگاه اصلاح شد، مملکت اصلاح می شود.»

مدیر وبلاگ : خانه دانشجو  

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :